Administrasjon

Salten Regionråds ansatte

I Regionrådets administrasjon er de ansatte fordelt på:  

  • Sekretariatet (Kontorsted Teamgården Bodø)
  • Salten Friluftsråd (Kontorsted Kommunehuset Leinesfjord, Rådhuset Rognan og Teamgården Bodø)
  • Felles Ansvar i Salten (Kontorsted Bodø Politihus)
  • Salten Kultursamarbeid (Kontorsted Teamgården Bodø)



 


Sekretariatet
Sekretariatsleder
Navn: Kjersti Bye Pedersen
E-post: kjersti.bye.pedersen@salten.no
Tlf: 75 54 86 02 / 936 15 198
Prosjektkoordinator
Navn: Heidi Robertsen
E-post: heidi.robertsen@salten.no
Tlf: 75 54 86 03 / 906 50 887
Konsulent 50%
Navn: Judith Stordal
E-post: judith.stordal@salten.no
Tlf. 75 54 86 00 / 901 83 428



 
  

  

Salten Friluftsråd
Faglig leder
Navn: Bjørn Godal
E-post: bjorn.godal@salten.no
Tlf. 950 68 985
Prosjektleder
Navn: Annette Digermul Hals
E-post: annette.hals@salten.no
Tlf. 75 54 86 04 / 480 26 694
Prosjektleder 50%
Navn: Trond Loge
E-post: trond.loge@salten.no
Tlf. 75 68 20 80 / 958 22 542
 
 
Felles Ansvar
Faglig leder
Navn: Ingunn Dalen
E-post: ingunn.dalen@salten.no
Tlf: 75 54 60 39/ 977 07 588
Prosjektleder
Navn: Rune Røbekk
E-post: rune.robekk@salten.no
Tlf. 75 54 60 04/ 907 01143
 
 
Salten Kultursamarbeid
Faglig leder
Navn: Hege Næss Klette
E-post: hege.naess.klette@salten.no
Tlf: 75 54 86 07/ 990 38 028